"Enter"a basıp içeriğe geçin

Multi Mine Mod

Multi Mine Mod, birçok oyuncunun can sıkıcı bir şekilde göründüğü Minecraft dünyasında blokların imha edilmesinin orijinal yolunda bir çeşit değişiklik yapması için oluşturulmuştur. Dünyanızdaki böyle bir mod sayesinde, blokların kırılmasının yeni bir yolunu keşfedeceksiniz. Bu oyun hakkında anlamanız gereken bir şey, blokların kırılmasının Minecraft dünyasında çok temel olan bir özellik olmasıdır. Bu, belirli bir zamanda, hayatta kalmanızı sağlamak için onları kırmanız gerekebileceğinden, bundan kaçınamayacağınız anlamına gelir.

Blokları kırmak, dünyadaki inşaat ve diğer faaliyetler için kullanılabilecek alanlar sağlayacaktır. Varsayılan olarak engellenen bloklara sahip olan orijinal yöntem gerçekçi değildir. Bunun nedeni, bir oyuncu durduğunda ve başka bir şeye odaklandığında, blok önceki durumuna geri dönecektir, yani tekrar baştan başlamanız gerekebilir. Multi Mine Mod sayesinde, kırılmış olan tüm bloklar bir süre daha kalacaklar ve bundan sonra oyuncuların diğer şeyleri yapmak için daha fazla zaman tanıyarak normale döneceklerdir. Böylece belirli bir süre içinde geri dönüp bloğu kırmaya devam edebileceksiniz.

Multi Mine Mod nasıl kurulur?

Bu kılavuz Minecraft 1.12, 1.11.2, 1.8.9 ve daha eski sürümler için Multi Mine Mod’un nasıl kurulacağını açıklayacaktır.

  1. Mod sürümü için Minecraft’ı güncelleyin.
  2. Minecraft Forge API‘yi indirin ve kurun.
  3. Aşağıdaki Mod dosyasını indirin.
  4. Modlar klasörünü açın, bunun için Başlat ve Çalıştır: %appdata%.minecraft/mods.
  5. İndirilen Mod.jar dosyasını “mods” klasörüne sürükleyin.
  6. Minecraft başlatıcınızı açın ve oluşturduğunuz forge API’yi kullandığınızdan emin olun.

Minecraft için Multi Mine Modunu İndir

Bu sitedeki tüm modlar üçüncü taraf sitelerden sağlanır, modun yaratıcısı tarafından yaratılan orijinal indirme linkini sizlere sunarız. İndirmek istediğiniz sürüm aşağıdaki indirme linklerinde listelenmemişse resmi konu başlığını ziyaret edin.

Multi Mine Mod İçin İndirme Bağlantıları

2 Yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: