"Enter"a basıp içeriğe geçin

Mixer Minecraft’a Geliyor

MIXER MINECRAFT’A GELDİ

1.2.5 beta oyunundaki canlı akışı!

GÜNCELLEME: Bu özellik artık beta dışı ve 1.2.5 sürümü ile bugün düzgün şekilde piyasaya çıktı! Yeeee!

1.2.5 beta harika yeni Minecraft özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu yeni özelliklerden bir tanesi Mixer‘i içeriyor. Mixer, oyunlarınızı doğrudan yayınlamak için bir canlı akış platformudur! Diğer oyuncularla etkileşim kurmanın harika bir yoludur – Minecraft ile nasıl çalıştığı hakkında daha iyi fikir edinmek için yukarıdaki videoyu izleyin.

Beta’da artık Minecraft içinden bir Mixer yayını başlatabileceksiniz. Daha da iyisi, Mixer üzerindeki düğmelerle oyunun belirli bölümlerini interaktif hale getirebilirsiniz! Örneğin, bir parkur koşusu yapıyorsanız, izleyicilerinizin yolunuza hangi engellerin atıldığına oy vermek için Mixer komutunu kullanabilirsiniz!

GÜNCELLEME: Mixer ekibi, bu amaçla özel olarak bir harita hazırladı! Buradan alabilirsiniz! Bazı tüneller, bu etkileşim araçlarını beta süresince test ediyor, bu nedenle TangoTek, Impulse5V, YourMCAdmin ve Direwolf’u kontrol edin, eğlenceye katılın!

Mixer, Android, Windows 10 ve Xbox One’daki 1.2.5 beta sürümünün bir parçasıdır. Güncelleme tam olarak başlatıldığında, bu yıl bu Mixer özellikleri daha fazla Minecraft platformuna getirilecek. Bu yıl Java oyuncuları için ayrı bir mod da gelecek.

Minecraft’da Mixer’i nasıl kullanabileceğinizi ve kendi interaktif yayınınızı nasıl oluşturabileceğinizi görmek için, resmi Mixer sitesini ziyaret edin!

 

 

 

Mixer Minecraft’a Geliyor
Bu yazıya oy ver

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın