MCPE

Minecraft Pocket Edition – 1.2.6.55 Full Apk İndir

Arrow
Arrow
Slider

Rastgele üretilen dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar muhteşem şeyler inşa edin. Yaratıcı modunda sınırsız kaynakla oynayın ya da hayatta kalma modunda en derinleri kazarak silah ve zırh üretip tehlikeli yaratıkları püskürtün.

Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

YENİLİKLER

1.2.6.55 sürümündeki yenilikler nelerdir?

Bu güncelleme çok sayıda hata düzeltmesi içerir. Yeni bir özellik var; Minecraft Realmları ile Xbox Live Kulüpleri tümleştirildi! Artık yalnızca oyun içinde değil, oyun dışında da realmınızın üyeleriyle resim ve gönderiler paylaşabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzda, bilgisayarınızda veya konsolunuzda Xbox uygulaması ile yeni kulübünüze ulaşabilirsiniz.

 

BİLGİLENDİRME : Artık oyuna lisans denetimi gelmiştir bu yüzden SAF APK linkini kaldırıyoruz çünkü lisans kırma işlemi yapıldığı zaman Realm kısmına giremezsiniz. Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.
 
UYARI : APK dosyasında premium kıyafetleri kullanabilmek için düzenleme yapıldığından dolayı Realm kısmına üyelik giriş yapamazsınız.
Aşağıdaki indirme butonundan (.apk) dosyasını indirin. İndirdiğiniz (.apk) dosyasına tıklayarak basit bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz.

Etiketler

Related Articles

Bir Cevap Yazın

Close