"Enter"a basıp içeriğe geçin

Minecraft Pocket Edition – 1.2.0.81 Full Apk İndir

[smartslider3 slider=4]

Rastgele üretilen dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar muhteşem şeyler inşa edin. Yaratıcı modunda sınırsız kaynakla oynayın ya da hayatta kalma modunda en derinleri kazarak silah ve zırh üretip tehlikeli yaratıkları püskürtün.

Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

YENİLİKLER

1.2.0.81 sürümündeki yenilikler nelerdir?

Windows 10 bilgisayarları, Android cihazları, iOS telefonları ve tabletleri, Xbox One ve sanal gerçeklik platformları arasında sekiz oyuncuya kadar çapraz platform desteği.
Büyük çevrimiçi çok oyunculu sunucular! Ana menüye bir sunucu tarayıcı eklendi, böylece milyonlarca diğer oyuncuyla sosyalleşebilir, oynayabilir ve ortak çalışma yapabilirsiniz.
Papağanlar, vitraylar, flamalar, zırh askıları, havai fişekler (Elytra destekli), ravinler, yemek kitabı, kitap ve tüy, müzik kutusu, diskler, zombi köylü yumurta yumurtası ve aynı zamanda ÇORBALI KARANLIK gibi yeni özellikler de var!
Papağanlar, vitraylar, afişler, zırh tezgahları, havai fişekler (Elytra destekli), ravines, yemek kitabı, kitap ve tüy, jukebox, diskler, zombi köylü yumurta yumurtası ve aynı zamanda ÇORBALI KARANLIK gibi yeni özellikler de var!
Yeni dünya başlama seçenekleri: Harita, Bonus Sandık ve Oyunculara Güven.
Yeni oyun kuralları: TNT Keşif ve Doğal Yenilenme
Dünyayı diğer sürümlerden getirmek için dünya dönüşümü
Oyuncu izinleri, oyun içi ana bilgisayar seçenekleri, komik ve faydalı ipuçlarına sahip yeni yükleme ekranları ve “Nasıl Oynanır” ekranı.

BİLGİLENDİRME : Artık oyuna lisans denetimi gelmiştir bu yüzden SAF APK linkini kaldırıyoruz çünkü lisans kırma işlemi yapıldığı zamanda Realm kısmına giremezsiniz.

Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.

UYARI : APK dosyasında premium kıyafetleri kullanabilmek için düzenleme yapıldığından dolayı Realm kısmına üyelik giriş yapamazsınız.

Aşağıdaki indirme adresinden (.apk) dosyasını indirin.

İndirdiğiniz (.apk) dosyasına tıklayarak basit bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın