"Enter"a basıp içeriğe geçin

Minecon Earth’de Her Şey Açıklandı!

MINECON EARTH’DE HER ŞEY AÇIKLANDI!

Aquatic Güncellemesi! Yeni Yaratık! Sunucu Şöhretleri!

MINECON Earth resmen bitti! Ancak hazırlık aşamasına geçmeden önce (önümüzdeki yılın MINECON planlaması başlayana kadar), gösteride ilan edilen ve paylaşılan her şeyin kullanışlı bir özetini bir araya getirdik.

Canlı yayını kaçırdıysanız, panik yapmayın! Kısa süre içinde yayının tekrarını izleyebileceksiniz.

AQUATIC GÜNCELLEMESİ

Minecraft’ın okyanusları bugüne kadarki en büyük güncellemelerini alacaklar! Aquatic güncellemesi, mercan, su yosunu, daha fazla balık, yunus, keşfedilebilir batık, yeni su fiziği ve daha fazlasını içeren yeni özellikleri oyuna ekleyecek! Yenilenmiş bir okyanus, kendinizi savunmanız için yeni bir silah gerektirecektir. Bu silah sadece düşmana atılmakla kalmaz aynı zamanda yakın dövüşte de kullanılabilir, aynı zamanda taktik avantajlar için de büyülenebilir. Sadakat büyüsü, onu attıktan sonra bile sana geri dönecek, Impaler ve Slipstream Dash gibi büyüler de … hayal gücünü kullanmamıza izin verecek! Aquatic güncellemesi , ilerideki bir güncellemede Minecraft’a gelecektir.

ÜCRETSİZ MARKET İÇERİĞİ

MINECON Earth’i kutlamak için birkaç Marketplace içeriği veriliyor! Bu son Pazartesi günü daha fazla ayrıntı paylaşıldı ve onlarla ilgili daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz malzemelerinizi almak için burayı tıklayabilirsiniz!

YENİ MINECRAFT SUNUCUSU

En yeni sunucu ortağı The Hive’ı tanıtıyoruz! Mükemmel mini oyunlarından Death Run‘ı bu yıl Minecraft’a getiriyorlar. Death Run’da, oyuncular bir harita üzerinden yarışlar, engellerin aşılması, tuzaklardan kaçınma ve parkurların sonuna ulaşan ilk olma kabiliyetini kanıtlama! The Hive’da Death Run çok yakında Minecraft’a gelecektir, şimdiden koşu becerilerinizi geliştirmeye başlayın.

NINTENDO SWITCH VE SUPER DUPER GRAFİKLER

Sizi Super Duper Graphics paketinde güncellemek istiyoruz. Başlangıçta bu yıl piyasaya çıkacak olmasına rağmen, hala yapılacak çok iş var ve 2017’de başlatmaya hazır değil. Önümüzdeki yıl Super Duper piyasaya sürülecek ve daha fazla bilgi edineceğiz.

Ayrı bir gelişmede, Nintendo Switch topluluğu yine de Minecraft’ın yeni sürümünü çapraz platformlu çok oyunculuya sahip olacak ancak 2018’e kadar maalesef olmayacak. Nintendo mükemmel bir ortak olmuş ve Switch oyuncularını tamamen kat etmesi için heyecanlıyız, oysa biz mümkün olan en iyi deneyimi sunmamıza özen göstermeliyiz. Minecraft’ın yeni sürümü şimdi gelecek sene Nintendo Switch’e gelecek. Xbox One, PC, mobil ve Nintendo Switch, hepsi birden çok oyunculu Minecraft’ı 2018’de birlikte oynuyor olacak.

MOB B, MINECRAFT’A GELİYOR!

Bir kazanan var! Tebrikler Mob B, Minecraft’a ekleneceksin! Oy veren herkese teşekkürler. Oyuncuların oyuna dahil olması harika!

Ve MINECON Earth’ün bir parçası olduğunuz için sevinçliyiz! Dünyanın dört bir yanındaki sayısız oyuncumuzun desteği olmasaydı böyle şovlarda bulunamazdık. Gerçekten bir canlı yayın sunmamıza ve herkesin izlemesine katkı sağladınız.

Kaynak: https://minecraft.net/en-us/article/everything-announced-minecon-earth

 

 

 

 

Minecon Earth’de Her Şey Açıklandı!
Bu yazıya oy ver

2 Yorum

  1. kilci
    kilci 19 Kasım 2017

    Vay bu iyimiş o zaman. 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: