"Enter"a basıp içeriğe geçin

Malisis Doors Mod

Malisis Doors Mod, Minecraft’a bir sürü yeni kapı ekler. Mevcut kapıların biraz eksik olduğunu düşündüğünüzde, Malisis Doors size yardımcı olabilir. Mod, mevcut kapılara yeni animasyonlar ekliyor, yeni kapılarda da yandaki boklara doğru kayan efektler ekliyor. Bu mod, ne tür bir kapı aradığınıza bağlı olarak biraz daha pürüzsüz görünümlü bir tasarım sağlar ve bazen daha iyi bir estetik görünüm sağlar.

 

Süpermarketlerdeki kapıdan bile var. Özellikle yeni Player Sensor bloğu ile, kapılar gerçek otomatik kapılar gibi kayarlar. Bu blok ayrıca geleneksel düğmeleri veya baskı plakalarının da yerine geçebilir.

Bu modun, büyük girişlere uyacak büyük kapıları bile var. Artık şatonuz, boyutuna uygun bir kapıyla tamamlanmış olarak görünebilir.

Son olarak gerçekçi bir garaj kapısı da bulunuyor.. Bu kapıyı istediğiniz kadar genişletebilir ve pencere bölmeleri gibi birleştirebilirsiniz. Kapılar açılış ve kapanış animasyonuyla çok gerçekçi.

Malisis Doors Mod nasıl kurulur?

Bu kılavuz Minecraft 1.12, 1.11.2, 1.8.9 ve daha eski sürümler için Malisis Doors Mod’un nasıl kurulacağını açıklayacaktır.

  1. Mod sürümü için Minecraft’ı güncelleyin.
  2. Minecraft Forge API‘yi indirin ve kurun.
  3. Aşağıdaki Mod dosyasını indirin.
  4. Modlar klasörünü açın, bunun için Başlat ve Çalıştır: %appdata%.minecraft/mods.
  5. İndirilen Mod.jar dosyasını “mods” klasörüne sürükleyin.
  6. Minecraft başlatıcınızı açın ve oluşturduğunuz Forge API’yi kullandığınızdan emin olun.

Minecraft için Malisis Doors Modunu İndir

Bu sitedeki tüm modlar üçüncü taraf sitelerden sağlanır, modun yaratıcısı tarafından yaratılan orijinal indirme linkini sizlere sunarız. İndirmek istediğiniz sürüm aşağıdaki indirme linklerinde listelenmemişse resmi konu başlığını ziyaret edin.

Bu modun çalışması için MalisisCore yüklü olmalıdır.

Malisis Doors Mod İçin İndirme Bağlantıları

Malisis Doors Mod
5 (100%) 1 oy

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın